طرح اجرائی باغ بانوان شهرداری ها

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. طرح اجرائی باغ بانوان شهرداری ها

طرح اجرائی باغ بانوان شهرداری ها

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. طرح اجرائی باغ بانوان شهرداری ها

برادر گرامی جناب آقای………………….

  مدیرعامل محترم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری …………………

باسلام احتراما اینجانب شاپور حکمی شلمزاری با سی سال سابقه مدیریت شهری، هشت سال دبیر شورای معاونین خدمات شهری شهرداریهای مراکز استانها، سه سال معاونت سازمان همیاری، سه سال مدیرعامل آزاد راه اصفهان – کاشان باعنایت به علاقمندی و در جهت توسعه گردشگری، بوم گردی، صنایع دستی و مشاغل خانگی و مذاکرات انجام شده با مرکز آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و اداره کل بهزیستی استان اصفهان و در راستای اقتصاد مقاومتی، آمادگی خود را جهت توسعه فعالیت باغ بانوان در امورات فوق اعلام می دارم. امید است بتوانیم تورهای گردشگری، صنایع دستی و مشاغل خانگی با اهداف معرفی شهرهای کشور (ایران شناسی) و توانمندی بانوان کشور و توسعه اقتصادی معیشت مردم معاملات کالا به کالا در کشور نهادینه واجرائی نمائیم .

قابل ذکراست براساس هماهنگی بعمل آمده با استانهای یزد، خراسان جنوبی، کرمان، خوزستان، چهارمحال بختیاری، فارس وکهگیلویه بویر احمد، سیستان وبلوچستان، کرمانشاه و لرستان شهرهای میزبان طرح اسکان رایگان اردوهای نمایشگاهی زنان آسیب پذیر (سرپرست خانوار، بدسرپرست و…..)  با سفرهای ارزان قیمت بتوانیم با اجرای این طرح و طرح های مشابه همچنین جذب بانوان علاقمند به گردشگری، صنایع دستی و مشاغل خانگی و….. را جذب نمائیم تا با آموزش و تولید بخشی از مشکلات معاش روزمره و نیاز روحی و جسمی این عزیزان تامین و ان شاالله این امر موجب کاهش فشارهای عصبی و افسردگی و ….. را شاهد باشیم.

بنده احساس وظیفه کردم تا باتوجه به شرایط فعلی جامعه، گرانی و بیکاری حاکم با کمک خیرین و گروه های مردم نهاد و همت مردم وفادار به خون شهداء مسیر سخت زندگی هم میهنان خود را هموار تا بتوانند بخشی از نیازهای اساسی خود را تامین نمایند. امید است حضرتعالی وسایر همکاران محترم ما را در این امر خیر یاری نموده تا بیش از این شاهد آسیب های اجتماعی نباشیم.

باتشکر –  شاپور حکمی شلمزاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

15 − 9 =

فهرست