ریاست دانشگاه پیام نوراستان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. ریاست دانشگاه پیام نوراستان

ریاست دانشگاه پیام نوراستان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. ریاست دانشگاه پیام نوراستان

برادر گرامی جناب آقای دکتر یوسفی  – ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان اصفهان

باسلام وحمد خداوند سبحان نظر باینکه اینجانب شاپور حکمی شلمزاری پیرو مذاکره حضوری درخصوص بهره برداری بخشی از ساختمان پیام نور فریدونشهر براساس نظریه کارشناس رسمی پیش نویس قرارداد تهیه وجهت اظهار نظر به استان ارسال گردید ، درجوابیه نظر به تعدیل نسبت به نظریه کارشناس رسمی داشتنند موارد زیر جهت استحضار حضرتعالی وصدور دستور مساعد اعلام می گردد .

1 – مبلغ هزینه بازسازی طبق نظرکارشناسی200/000/000 ریال برآورد اخیرا” طی بازدید جناب آقای شیرازی مدیریت حقوقی استان بدلیل خرابی بیش از حد دیوار سالن نیاز به نصب دیوار کوب دارد تابشود ضمن پوشش عیوب ساختمان شکل ظاهری منظر زیبایی داشته باشد به همین میزان هزینه اضافه می گردد پیشنهاد می نمایم مدت اجاره نیز به همین میزان افزایش یابد.

2 – هدف بنده ایجاد اشتغال، کارآفرینی، رونق تولید و توسعه در صنعت (گردشگری، صنایع دستی، گیاهان دارویی ومشاغل خانگی) آموزش، تولید، فروش و بازاریابی و برگزاری همایش، نمایشگاه، فروشگاه و حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی بصورت گروهی این اقدام می تواند بسیاری از مشکلات اشتغال، تولید و محرومیت را حل نمود و در سال رونق تولید و اشتغال بتوانیم دغدغه مقام معظم رهبری و خواسته بحق ملت تحقق یابد و بنده طرحی به دانشگاه فریدونشهر ارائه نمودم برای اشتغال دانشجویان نیازمند و علاقمند که مشکل مالی و اشتغال دارند راهکار اجرایی دادم موجب می گردد ضمن ایجاد انگیزه در جذب دانشجو نیز موثر واقع گردد. درمدت یک ماه توانستم حدود سی نفر اشتغال ایجاد نمایم در صورت تمایل دانشجویان به مشارکت و سرمایه گذاری می توانم تا پایان سال 50 نفربا نظارت دانشگاه راجذب نمایم .

3 – پیشنهاد می نمایم حداقل به میزان اجاره بهاء خدمات رفاهی تفریحی به کارکنان و مدیران دانشگاه سراسر کشور بن سفر اعطاء تا بنده را در این امر خیر یاری داده تا د رثواب و اجر دنیوی و اخروی حضرتعالی و همکاران محترمتان سهیم باشید.

4 – پیشنهاد می نمایم یک واحد طبقه همکف جهت فرائض دینی و دفتر مدیریت در اختیار اینجانب قرارگیرد و در صورت نیاز به ارائه خدمات اسکان با معرفی نامه و توافق طرفین خدمات ارائه گردد و الله هدف بنده کاهش آسیب های اجتماعی بخصوص بانوان و جوانان کشور است. نمی دانم چرا باید اینقدر سختی را تحمل نمایم آن هم در نظام جمهوری اسلامی که با همین هدف رفع تبعیض و بی عدالتی و بهره مندی همه ملت از امکانات خدادادی انقلاب کردیم اما متاسفانه نصیب عده ای خاص و…. می شود.

                                                                                 با تشکر – شاپور حکمی شلمزاری   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

17 − دو =

فهرست